PSG-JRBN40-mF Jumper Ribbon Cable, M-F, Dev/Eval BRD Pro Signal
PRO SIGNALSKU: PSG-JRBN40-MF Order code: 2452752
Price:
Tax included Shipping calculated at checkout
Stock:
In stock (144 units), ready to be shipped
Documents et téléchargements
Description
PRO SIGNAL - PSG-JRBN40-MF - Jumper Ribbon Cable, 40 Way, Male to Female, 2.54 mm Header Contacts, 200 mm
  • Accessory Type: Jumper Ribbon Cable
  • For Use With: Development & Evaluation Boards
  • Product Range: -
  • Features: 6" Jumper Wires, 0.1" Header Contacts, 40-pin Ribbon Cable