PSG-JRBN40-mF Jumper Ribbon Cable, M-F, Dev/Eval BRD Pro Signal
PRO SIGNALUGS :PSG-JRBN40-MF Code de commande:2452752
Prix:
incl. T.V.A. Calcul des frais d'expédition à la caisse
Stock:
En stock (144 unité)
Documents et téléchargements
description
PRO SIGNAL - PSG-JRBN40-MF - Jumper Ribbon Cable, 40 Way, Male to Female, 2.54 mm Header Contacts, 200 mm
  • Accessory Type: Jumper Ribbon Cable
  • For Use With: Development & Evaluation Boards
  • Product Range: -
  • Features: 6" Jumper Wires, 0.1" Header Contacts, 40-pin Ribbon Cable